Český prsten „Smaragdové ombré“ – okouzlující šperk v luxusním dárkovém balení s pečetí

Limitovaná série prstenů - z pravých minerálů - ze smaragdupyritu, v kombinaci s českými korálky, krystaly či perlemi od Preciosy, předního světového výrobce českého skla a křišťálu.

 

⚜️ váha prstenu : 4g

⚜️ vnitřní průměr prstenu :  20 mm - jde o minimální velikost, je možné průměr o pár mm jemně zvětšit 

⚜️ pozlacené stříbro

 

Na fotografiích jsou také k vidění  "České náušnice  - Smaragdové ombré",  ty tvoří s prstenem "Český prsten – Smaragdové ombré“ dokonalý set.

Náušnice si můžete pořídit buď samostatně zde 

nebo

v setu s prstenem "Český prsten a České náušnice – Smaragdové ombré“  zde.

 

Do 3 týdnů
Kód: 258
2 500 Kč

Ozdobte své ruce Českým prstenem. Objevte krásu i sílu přírodních minerálů, českých korálků a perlí Preciosa! 

⚜️ Balení: V ceně každého Českého prstenu je luxusní dárkové balení - dárková krabička se samotným šperkem, taštička, zapečetěná obálka, ve které najdete kartičky s textem o použitých minerálech a sametový pytlíček pro komfortní uložení šperku, když ho zrovna nemáte na sobě. Ten chrání minerály v něm před negativními vlivy.

⚜️ Jak pečovat o České prsteny:

České prsteny tvořím svojí vlastní unikátní metodou spojenou s precizní prací. V kombinaci s pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších komponent zaručuji dlouhou životnost šperku.

Tady je pár tipů a rad, jak se ke šperku chovat:

  • šperk neomývejte vodou, některé měkké minerály by se mohly začít rozpouštět
  • nabijte své minerály ve šperku při měsíčním světle, nejlépe při úplňku
  • jednou za čas, když bude venku svítit pěkně sluníčko, nechejte na pár minut prsten s minerály nabít, přeci jen, všichni potřebujeme dobít sem tam baterky, ne jinak to mají i České prsteny a minerály v nich
  • na přímém slunečním světle však nenechávejte šperk příliš dlouho, stačí pár minut, v opačném případě by mohlo u některých minerálů dojít k jejich blednutí, např. u ametystu nebo růženínu
  • pokud právě šperk nenosíte, uložte ho do sametového pytlíčku, který je součástí dárkového balení, které dostanete ke každému šperku. Zabráníte tak, aby minerály v něm pohlcovaly cizí záření a energie

⚜️ Poznámka ke tvaru a barevnosti šperků: Každý šperk je originál, díky ručnímu tvoření nelze vytvořit jeho úplnou kopii, vždy se bude něčím i když drobně, odlišovat. I když použiju stejné komponenty, vždy bude například barva minerálu u každého šperku malinko jiná. Stejně, jako je to v přírodě, kde je každá rostlina i živočich odlišný, podobně je to i s mými šperky - každý je výjimečný a jedinečný, stejně jako Vy.

Zpět do obchodu