Česká brož „Granátové štěstí“ - okouzlující šperk pro ženy i muže v luxusním dárkovém balení s pečetí

Objevte kouzlo nošení broží a brožujte s ručně vyrobenou Českou broží z pravých minerálů - z granátu (variety almandinu), safíru, rubínu, obsidiánu, českých korálků Preciosa, japonských Miyuki doplněných o krystaly Swarovski.

Připněte si svoji brož a okouzlete své okolí.

⚜️ rozměry brože (v x š): 50 x 40 mm

⚜️ doba dodání: 2 týdny od přijetí platby

Na dotaz
Kód: 0002B
5 000 Kč
Kategorie: E-SHOP
Hmotnost: 0.1 kg

Česká brož: „Granátové štěstí“ – okouzlující šperk pro ženy i muže v luxusním dárkovém balení

 

Kdo by nechtěl najít své štěstí, mušku jenom zlatou?

Najděte ho s Českou broží „Granátové štěstí“ a darujte tomu, komu ho ze srdce přejete. Ručně vyráběný šperk ve tvaru čtyřlístku z pravých minerálů - z granátu (variety almandinu), safíru, rubínu, obsidiánu symbolizuje vodu, oheň, zemi, vzduch, ale také víru, naději, lásku a štěstí. Tento talisman chrání svého majitele před zlem, nenávistí i únavou. V kombinaci s pravými minerály  umocňuje jeho energii. Granát je kámen se silnou schopností dodávat energii. Přispívá k nabrání nových sil a k jejich obnově. Přináší podle potřeby klid a touhu, povzbuzuje lásku a oddanost. Almandin, jedna z variet granátu, konkrétně pomáhá vyrovnat se s pravdou a dosáhnout co nejtěsnějšího vztahu s vyšším já. Tak tedy hodně štěstí:)

⚜️ ručně vyrobený šperk vhodný pro ženy i muže

️ použité materiály:

  • pravé minerály: granát - varieta almandin, safír, rubín, obsidián
  • české korálky a kameny Preciosa
  • japonské korálky Miyuki
  • krystaly Swarovski

️ rozměry: 50 x 40 mm

️ doba dodání: 2 týdny od přijetí platby

️ balení: V ceně každé České brože je luxusní dárkové balení - dárková taška, ve které je černá krabička se zlatým logem „České brože“

️ barevné varianty: Přáli byste si jinou barvu brože? Změníme minerál a korálky a můžete mít jakou barvu šperku chcete.

Víte, že granát se v přírodě nevyskytuje pouze ve zmiňované odrůdě almandinu, ale také jako grossularit, hessonit, pyrop (český granát), spessartit a další?

Vyberte si podle své oblíbené barvy nebo podle svého oblíbeného minerálu. Líbí se Vám zelená nebo bílá a rádi byste měli minerál s takovým barevným odstínem? Dáte přednost České broži „Smaragdové štěstí“ v zeleném provedení (+odkaz) anebo raději duhovým odleskům a broži „Křišťálovému štěstí“? Není problém, nahlédněte (+odkaz)

️ Jak nosit České brože?

Dopřejte svému oblečení sladkou tečku, oživte ho Českou broží a okouzlete své okolí! Vyberte si svůj šperk, připněte ho na sako, pásek, čepici, klobouk, boty, či kabelku a #brožujte! České brože zaujmou vždy originální třpytivou kombinací nádherných minerálů, drahých kamenů, krystalů Swarovski, českých korálků Preciosa a japonských Miyuki.

️ Jak pečovat o České brože:

České brože tvořím svojí metodou zvanou brožování. Jedná se o osvědčenou metodu spojenou s precizní prací a v kombinace s pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších komponent zaručuje dlouhou životnost šperku. Tady je pár tipů a rad, jak se ke šperku chovat:

  • při připínání i odepínání brože buďte, prosím, opatrní, nevyvíjejte příliš silný tlak
  • zapínání brožového můstku neotáčejte proti jeho směru, pouze ho jemně uvolněte a připevněte brož na příslušné místo a brožujte
  • šperk neomývejte vodou, některé měkké minerály by se mohly začít rozpouštět
  • další tip na péči: nabijte své minerály ve šperku při měsíčním světle, nejlépe při úplňku
  • jednou za čas, když bude venku svítit pěkně sluníčko, nechejte na pár minut brož s minerály nabít, přeci jen, všichni potřebujeme dobít sem tam baterky, ne jinak to mají i České brože
  • na přímém slunečním světle však nenechávejte šperk příliš dlouho, stačí pár minut, v opačném případě by mohlo u některých minerálů dojít k jejich blednutí, např. u ametystu nebo růženínu

️ Tip na péči o šperky pro „nevěřící Tomáše“

Aneb pro vás, kteří nevěří v očistnou kůru a nabíjení minerálů ve špercích přes sluneční či měsíční energii mám sanitizér - přístroj pro čistění šperků pomocí UV, více tady: (+odkaz)

️ Poznámka ke tvaru a barevnosti šperků: Každý šperk je originál, díky ručnímu tvoření nelze vytvořit jeho kopii, vždy se bude něčím odlišovat. I když použiju stejné komponenty, vždy bude například barva minerálu u každého šperku malinko jiná. Stejně, jako je to v přírodě, kde je každá rostlina i živočich odlišný, podobně je to i s mými šperky - každý je výjimečný a jedinečný, stejně jako vy.

 

Česká brož "Granátové štěstí" v luxusním dárkovém balení

Luxusní dárkové balení se zlatou pečetí v ceně ke každému šperku

Zpět do obchodu