ŠPERKY NA PŘÁNÍ

ČESKÁ BROŽ NA PŘÁNÍ

ŘEKNĚTE SVÉ „ANO“ VÝJIMEČNÉMU ŠPERKU

 

Hledáte originální dárek pro své blízké nebo vy sami už dlouho sníte o šperku, který bude odrážet Vaši osobnost? Máte jasnou představu o tom, jak by měl šperk vypadat nebo byste rádi, abych vám s výběrem poradila? Napište mi na info@ceskebroze.cz a společně přijdeme na nejkrásnější podobu vašeho šperku. Vybereme minerály, které se Vám líbí nejen svojí barevností, ale také energií. Stejně tak vymyslíme, jak tvar bude pro vás ten nejdokonalejší.

Jak probíhá výroba šperku na přání?

Paní Květa je velkou milovnicí květin všeho druhu. Nejen její jméno tomu napovídá:) Nejvíce ze všech má vlčí mák. Spojila se se mnou a jejím přáním bylo, abych ji vytvořila tuto nádhernou květinu v podobě šperku z minerálů. Květa věří také v energii, která je v minerálech uložená, proto jsme probraly,  jaké minerály pro ni budou vhodné. Paní Květě jsem potom nakreslila svůj návrh, jak by mohl její vysněný šperk vypadat a poslala jí ho ke schválení. Někteří zákazníci však už mají jasnou představu o šperku a zašlou mi na mail přímo svůj obrázek či fotografii. Někteří chtějí také probrat minerály, které do šperku použiju. Někteří tuto možnost nevyužijí a nechají to na mě. A někteří v tuto energii zkrátka nevěří a chtějí pouze třpytivý šperk z pokladů Země a basta :-) Proč ne, je to váš názor, vaše přání a já ho respektuju ;-) 

Cena za vytvoření šperku na přání se pohybuje dle náročnosti na výrobu od 6 500 Kč. Většinou se vejdeme do této částky (pokud je zakázka náročnější, na doplatku se předem domluvíme). Jakmile je částka na účtě připsaná, začínám tvořit. Na "Šperk na přání" si vyhrazuji 4 týdny. 4 týdny jsou maximální lhůta pro finální dokončení šperku. Může se stát, že bude šperk vyroben i dříve. O procesu tvorby a jeho finálním dokončení vás průběžně informuju. Pro lepší představu, šperk paní Květy - Česká brož "Onyxový mák" stál 6 500 Kč. (pozn.: tato cena je za jednu brož - na fotografii je i další malý vlčí mák. Ten však není v ceně). Další info tady.

V ceně každého "Šperku na přání" je luxusní dárkové balení se zlatou pečetí.

České brože tvořím svou unikátní metodou, kterou jsem pojmenovala „brožování“. Stejně tak nazývám i nošení broží. Do každé výroby šperku dávám svoji nejlepší energii a každý dělám, jak nejlépe dokážu. Nalaďte se na vlnu brožování a nechejte se hýčkat. Vyberu pro Vás ty nejkrásnější minerály. V kombinaci s českými a japonskými korálky a krystaly Swarovski vytvořím jedinečný šperk, který bude odrazem vaší osobnosti.

Zajímá Vás, jak takové České brože vypadají? Nechejte se inspirovat

Cena

65006501
165006501
Ceska broz Onyxovy mak fashion na riflove dziskce
6 500 Kč

ŘEKNĚTE SVÉ „ANO“ VÝJIMEČNÉMU ŠPERKU Hledáte originální dárek pro své blízké nebo vy sami už dlouho sníte o šperku, který bude odrážet Vaši osobnost? Máte jasnou představu o...

4
1 položek celkem
Zpět do obchodu