O MNĚ

⚜️ Hledáte okouzlující dárek pro vaše nejbližší?

⚜️ Není vám příjemná představa kamarádit se nekonečné hodiny se strýčkem Googlem a hledat dárek, který opravdu překvapí?

⚜️ Orosí se vám čelo při představě, že máte kromě dárku shánět ještě balící papír, mašličku a přání a to vše ještě nějak pěkně zabalit?

 

Nezoufejte, pomůžu vám najít okouzlující dárek, který bude jedinečný, ušetří váš čas a oslavenci i vám udělá radost. Jsem šperkařka a geoložka a z minerálů tvořím České brože.

 

Pod mýma rukama prošly spousty hornin a minerálů, korálků, vytvořených šperků a luxusně zabalených dárků.

blobid0vytvořených šperků a luxusně zabalených dárků

České brože jsou originálním dárkem k narozeninám, svatbě, Valentýnu, Vánocům, promocím a dalším slavnostním okamžikům. České brože jsou šperky z pravých minerálů, drahokamů, polodrahokamů, českeho skla, korálků, krystalů či perel. Každý vytvořený šperk pro vás vždy zabalím do podoby luxusního dárku, který na závěr, pro dokonalý zážitek z překvapení, opatřím pečetí, podívejte. Vybírat můžete z nabídky již hotových broží nebo si můžete nechat vyrobit "Šperk na přání".

Spojením lásky k minerálům a obdivu k třpytivým šperkům vznikla moje vášeň – České brože - autorské šperky Lucie Tomanové. Dobře si pamatuju na ten pocit euforie, když jsem našla svůj první třpytivý šutřík. Byl to krystal křemene, čirá varieta křišťálu. Dodnes ho mám schovaný a ráda vzpomínám na to, jak jsme s mými spolužáky geology hledali tyto nádherné poklady Země, ze kterých teď České brože tvořím.

A jak se z geoložky stala šperkařka?

Ve své šperkovnici jsem po letech objevila starou kovovou brož s dvěma fialovými kameny, kterou mám od dětství. Bohužel brož jsem si nikdy nepřipnula, protože byla poškozená. V tu chvíli jsem dostala touhu opravit ji a konečně začít nosit. Díky tomuto objevu jsem začala zkoušet tvořit brože různými způsoby až jsem postupně přišla na svoji vlastní techniku tvorby, kterou jsem pojmenovala „Brožování“.

Mým velkým přáním je, aby vám nošení Českých broží přinášelo přinejmenším stejné potěšení jako mně jejich tvorba. Pokud jste ještě na mé šperky nenahlédli, tudy, prosím.

IMG_20211105_174257Screenshot_20211107_112723Screenshot_20211107_112756Screenshot_20211107_112811IMG_20210729_115930Ceska-broz-Rulanda-sperk-z-mineralu-darek-pro-milovniky-vina (4)

Zpět do obchodu