Prodáváme srdcem

Projekt Prodáváme srdcem je svým zaměřením nejblíž online katalogu malých e-shopů. Jeho cílem je nabídnout pestrou nabídku zajímavého zboží v malých e-shopech (ať už jde o tvůrce nebo obchodníky), a tím zároveň podporovat jejich růst a rozvoj. Kromě zboží najdete v katalogu i služby, které vám pomohou k dalšímu rozvoji a životní pohodě. 

I já jsem hrdou členkou tohoto krásného projektu, který vytvořili Tamara a Martin Kuchařovi. A protože ráda podporuji podobné projekty, které mají srdce a smysl, velmi ráda ho sdílím na svých stránkách

 

Jaké e-shopy jsou na Prodáváme srdcem?

  • Jsou to malé e-shopy, které zaměstnávají max. 6 lidí. Podpořeni jsou drobní podnikatele, rodiny, které se do podnikání vrhly s plným nasazením a celým srdcem.
  • Každý e-shop má fungující webové stránky.
  • Každý e-shop projde důkladným ověřením z hlediska funkce e-shopu, jeho pověsti, spolehlivosti a spokojenosti zákazníků.
  • Není důležité, zda e-shopy prodávají vlastní zboží nebo se zbožím pouze obchodují. Elán a nadšení, se kterým do toho jdou, jsou stejné. 

 

Proč nakupovat u malých e-shopů?

  • Nemohou konkurovat velikým e-shopům cenou, ale vynahrazují to svým nasazením, osobní péčí, komunikací a často nadstandardním servisem a osobním poradenství při výběru.
  • Provoz e-shopu obnáší velké množství nejrůznějších činností, které všechny musí zastat malé množství lidí. 

 

Jaké služby jsou na Prodáváme srdcem?

  • Jsou to drobní podnikatelé a podnikatelky, kteří pracují srdcem s maximálním nasazením.
  • Služby jsou určeny přímo pro vás a jsou rozděleny do několika základních oblastí. Můžete pracovat na svém zdraví, osobním rozvoji nebo se naučit něco nového. 
  • Každý služba má fungující webové stránky.
  • Každý služba projde důkladným ověřením z hlediska jeho pověsti, spolehlivosti a spokojenosti zákazníků.

 

Kdo stojí za projektem?

Tamara a Martin a už 6 let provozují rodinný e-shop na www.kramekprodeti.cz. Svou cestu si vyšlapali úplně od nuly, ale s velkým nasazením, radostí a nadšením. Nebylo to vždycky jednoduché, ale jejich rodině to dalo svobodu a možnost, žít svůj život tak, jak si přejí. Stejně jako ostatní e-shopaři v Prodáváme srdcem bojují se státní správnou a množstvím administrativy, stíhají bambilion věcí a funkcí, které k provozu e-shopu patří, snaží se nabídnout to nejlepší zboží, které pečlivě vybírají :-). A taky zažívají pořád velkou radost z každé nové objednávky, která přijde. Každou zásilku balí s láskou a velkou péčí. Milují pozitivní zpětnou vazbu a kladné recenze na zboží i jejich obchod, ocenění komunikace, rychlosti vyřízení, dárečku pro radost. A své zákazníky si hýčkají tou největší možnou péčí.

 

Je to skutečně tak, potvrzuji :-)

 

 

Česká brož „Granátový lístek“ – okouzlující šperk v luxusním dárkovém balení
3 500 Kč
Do 3 týdnů

Objevte kouzlo nošení broží, připněte si svoji brož a okouzlete okolí!   ⚜️ je vytvořena z křemene (čiré varieta křišťálu, žluté variety citrínu), z granátu – variety...

210
1 položek celkem