Prodáváme srdcem

 

Projekt Prodáváme srdcem je svým zaměřením nejblíž online katalogu malých e-shopů. Jeho cílem je nabídnout pestrou nabídku zajímavého zboží v malých e-shopech (ať už jde o tvůrce nebo obchodníky), a tím zároveň podporovat jejich růst a rozvoj. Kromě zboží najdete v katalogu i služby, které vám pomohou k dalšímu rozvoji a životní pohodě. 

I já jsem hrdou členkou tohoto krásného projektu, který vytvořili Tamara a Martin Kuchařovi. A protože ráda podporuji podobné projekty, které mají srdce a smysl, velmi ráda ho sdílím na svých stránkách.

ceskebroze.czJaké e-shopy jsou na Prodáváme srdcem?

  • Jsou to malé e-shopy, které zaměstnávají max. 6 lidí. Podpořeni jsou drobní podnikatele, rodiny, které se do podnikání vrhly s plným nasazením a celým srdcem.
  • Každý e-shop má fungující webové stránky.
  • Každý e-shop projde důkladným ověřením z hlediska funkce e-shopu, jeho pověsti, spolehlivosti a spokojenosti zákazníků.
  • Není důležité, zda e-shopy prodávají vlastní zboží nebo se zbožím pouze obchodují. Elán a nadšení, se kterým do toho jdou, jsou stejné. 

 

ceskebroze.czProč nakupovat u malých e-shopů?

  • Nemohou konkurovat velikým e-shopům cenou, ale vynahrazují to svým nasazením, osobní péčí, komunikací a často nadstandardním servisem a osobním poradenství při výběru.
  • Provoz e-shopu obnáší velké množství nejrůznějších činností, které všechny musí zastat malé množství lidí. 

 

ceskebroze.czJaké služby jsou na Prodáváme srdcem?

  • Jsou to drobní podnikatelé a podnikatelky, kteří pracují srdcem s maximálním nasazením.
  • Služby jsou určeny přímo pro vás a jsou rozděleny do několika základních oblastí. Můžete pracovat na svém zdraví, osobním rozvoji nebo se naučit něco nového. 
  • Každý služba má fungující webové stránky.
  • Každý služba projde důkladným ověřením z hlediska jeho pověsti, spolehlivosti a spokojenosti zákazníků.

 

Je to skutečně tak, potvrzuji :-)

 

ceskebroze.czKdo stojí za projektem?

Tamara a Martin provozovali 9 let rodinný e-shop na www.kramekprodeti.cz. Svou cestu si vyšlapali úplně od nuly, ale s velkým nasazením, radostí a nadšením. Nebylo to vždycky jednoduché, ale jejich rodině to dalo svobodu a možnost, žít svůj život tak, jak si přejí. Stejně jako ostatní e-shopaři v Prodáváme srdcem bojovali se státní správnou a množstvím administrativy, stíhali bambilion věcí a funkcí, které k provozu e-shopu patřily, snažili se nabídnout to nejlepší zboží, které pečlivě vybírali :-). A taky zažívali pořád velkou radost z každé nové objednávky, která přišla. Každou zásilku balili s láskou a velkou péčí. Milovali pozitivní zpětnou vazbu a kladné recenze na zboží i jejich obchod, ocenění komunikace, rychlosti vyřízení, dárečku pro radost. A své zákazníky si hýčkali tou největší možnou péčí.

A jako odrůstají děti, vyrostl i e-shop Krámek pro děti, který nyní dále rozvíjejí noví majitelé - manželé Staří. Tamara a Martin postupně obohatili své aktivity o konzultační činnost. Orientovali se, jak jinak, na e-shopy, konzultace a stavby e-shopů na klíč. Postaví vám e-shop na klíč na platformě eshop-rychle, shoptet nebo webarealEshopu-rychle, na kterém frčí Krámek, fandí, a proto se stali jejich specialistou.

Česká brož na šaty Granátový lístek originální autorský šperk Lucie Tomanové
3 500 Kč
Do 3 týdnů

Objevte kouzlo nošení těchto lehounkých dámských a pánských šperků, které můžete připnout prakticky na jakoukoli látku Vašeho outfitu nebo si je zavěste jako přívěsek a...

210
1 položek celkem