Česká brož "Kavalír"- výjimečný šperk v luxusním dárkovém balení

Buďte odvážní, připněte si Českou brož "Kavalír" například na klopu saka nebo pracovní tašku – budete neodolatelní!

Objevte kouzlo nošení broží, připněte si svoji brož a okouzlete okolí!

 

⚜️ je vytvořena ze safíru, tanzanitu, obsidiánu, onyxu, v kombinaci s českými korálky, krystaly či perlemi od Preciosy, předního světového výrobce českého skla a křišťálu 

⚜️ ručně vyrobený šperk vhodný pro ženy i muže

⚜️ brož je multinositelná – lze ji nosit jako dámský i pánský šperk na různých částech oděvu a při různých příležitostech

⚜️ hotový dárek v luxusním dárkovém balení – stačí jen předat a užít si radost

⚜️ precizně propracovaná zadní část brože je vyrobena z ekokůže. 

⚜️ brož jednoduše připevníte pomocí brožového můstku na zadní straně šperku

⚜️ rozměry brože (v x š): 45 x 30 mm

Do 3 týdnů
Kód: 1
4 500 Kč
Kategorie: ŠPERKY
Hmotnost: 0.1 kg

️ Česká brož: „Kavalír“  - výjimečný šperk pro muže v luxusním dárkovém balení

Myslíte si, že jediným šperkem muže by měl být jeho snubní prsten? Buďte odvážní, připněte si Českou brož "Kavalír" například na klopu saka nebo pracovní tašku – budete neodolatelní!

Pořiďte si Českou brož „Kavalír“ nebo ji darujte. Ručně vyráběný šperk ve tvaru oka z pravých minerálů – safíru, tanzanitu, obsidiánu a onyxu. Symbol oka patří k oblíbeným amuletům, který svým nositelům přináší zdraví a sílu. Jedná se o symbol života, ochrany a moudrosti. V kombinaci s pravými minerály umocňuje jeho energii.

⚜️ safír je kámen moudrosti, přičemž každá barva má spojení s konkrétními znalostmi. Umožňuje soustředění, uklidňuje mysl a zbavuje ji nežádoucích myšlenek i duševního napětí. Safír vnáší do mysli klid a jistotu, čímž uvádí do souladu tělesnou , rozumovou a duchovní rovinu a současně udržuje rovnováhu uvnitř těla. Tento krystal  potlačuje depresi a duchovní zmatek. Podporuje soustředění. Přináší prosperitu a přitahuje k majiteli dary všeho druhu. Modrý safír je hledačem duchovní pravdy. Tradičně se spojuje s láskou a neposkvrněností.

⚜️ tanzanit jak už sám název tohoto úžasného drahokamu napovídá, pochází z Tanzánie. Tam se také nachází jediné jeho naleziště na světě. Má úžasnou schopnost vnášet do života soulad a harmonii. Svého nositele zbavuje stresu a pomáhá mu v těžkých životních situacích.

⚜️ obsidián napomáhá strávit vše, co je těžko přijatelné, usnadňuje trávení, zbavuje organismus toxických látek, odstraňuje bloky a napětí. Černý obsidián je velmi mocný kámen obdařený tvůrčími schopnostmi, navíc zvyšuje schopnost sebekontroly.

⚜️ onyx je kamenem dodávajícím sílu. Zajišťuje oporu v obtížných nebo nepřehledných situacích stejně jako v obdobích mimořádného citového nebo tělesného stresu. Kámen přináší ráznost, vytrvalost a životní sílu. Onyx je mlčenlivý kámen, jenž Vám poslouží jako nejdůvěrnější rádce. Říká se, že v sobě udržuje vzpomínky na všechno co ten, kdo jej nosí prožil. Lze jej použít v psychometrii, aby v sobě ukrytý příběh vyprávěl tomu, kdo dokáže vnímat jeho vibrace. Tato schopnost udržet v sobě vzpomínky děla z onyxu užitečného pomocníka při cestách do minulých životů stejně jako při léčení starých šrámů a tělesných traumat, jež ovlivňují i současný život. Hojí staré lítosti a smutky.

⚜️ použité materiály:

  • pravé minerály: safír, tanzanit, obsidián, onyx
  • české korálky, krystaly Preciosa

⚜️ rozměry: 45 x 30 mm

⚜️ doba dodání: 2 - 3 týdny od přijetí platby

⚜️ balení: V ceně každé České brože je luxusní dárkové balení - dárková taška, ve které je černá krabička se zlatým co stříbrným logem „České brože“ a sametový pytlíček na komfortní uložení šperků v době, kdy ho nenosite, navíc chrání minerály před negativními vlivy okoli.

⚜️ Jak nosit České brože?

Dopřejte svému oblečení sladkou tečku, oživte ho Českou broží a okouzlete své okolí! Vyberte si svůj šperk, připněte ho na sako, pásek, čepici, klobouk, boty, či kabelku a #brožujte! České brože zaujmou vždy originální třpytivou kombinací nádherných minerálů, drahých kamenů a zářivých krystalů Preciosa.

⚜️ Kdo může nosit České brože a pro koho jsou vhodným dárkem?

České brože mohou nosit všichni - muži, ženy, děti, mazlíčci (psi, kočky,…), maminka, tatínek, babička, dědeček, teta, strýc, student, učitel, …jednoduše vy všichni, kteří milujete šperky a originalitu. Připněte si svoji Českou brož a brožujte i vy.

⚜️ Jak pečovat o České brože:

České brože tvořím svojí metodou zvanou brožování. Jedná se o osvědčenou metodu spojenou s precizní prací a v kombinaci s pečlivým výběrem těch nejvalitnějších komponent zaručuje dlouhou životnost šperku. Tady je pár tipů a rad, jak se ke šperku chovat:

  • při připínání i odepínání brože buďte, prosím, opatrní, nevyvíjejte příliš silný tlak
  • zapínání brožového můstku neotáčejte proti jeho směru, pouze ho jemně uvolněte a připevněte brož na příslušné místo (klopa saka, šaty, kravata, čepice, klobouk, pásek, boty,…fantazii se meze nekladou) a brožujte
  • šperk neomývejte vodou, některé měkké minerály by se mohly začít rozpouštět
  • další tip na péči: nabijte své minerály ve šperku při měsíčním světle, nejlépe při úplňku
  • jednou za čas, když bude venku svítit pěkně sluníčko, nechejte na pár minut brož s minerály nabít, přeci jen, všichni potřebujeme dobít sem tam baterky, ne jinak to mají i České brože
  • na přímém slunečním světle však nenechávejte šperk příliš dlouho, stačí pár minut, v opačném případě by mohlo u některých minerálů dojít k jejich blednutí, např. u ametystu nebo růženínu

⚜️ Poznámka ke tvaru a barevnosti šperků: Každý šperk je originál, díky ručnímu tvoření nelze vytvořit jeho kopii, vždy se bude něčím odlišovat. I když použiju stejné komponenty, vždy bude například barva minerálu u každého šperku malinko jiná. Stejně, jako je to v přírodě, kde je každá rostlina i živočich odlišný, podobně je to i s mými šperky - každý je výjimečný a jedinečný, stejně jako vy.

 

 

Česká brož "Kavalír" v luxusním dárkovém balení

Luxusní dárkové balení se zlatou pečetí v ceně ke každému šperku

Zpět do obchodu