Česká brož „Křišťálové štěstí“ - okouzlující šperk v luxusním dárkovém balení

Objevte kouzlo nošení broží, připněte si svoji brož a okouzlete okolí!

⚜️ je vytvořena z křemene (čiré variety křišťálu) v kombinaci s českými korálky, krystaly či perlemi od Preciosy, předního světového výrobce českého skla a křišťálu

⚜️ ručně vyrobený šperk vhodný pro ženy i muže

⚜️ brož je multinositelná – lze ji nosit jako dámský i pánský šperk na různých částech oděvu a při různých příležitostech

⚜️ hotový dárek v luxusním dárkovém balení – stačí jen předat a užít si radost

⚜️ precizně propracovaná zadní část brože je vyrobena z ekokůže 

⚜️ brož jednoduše připevníte pomocí brožového můstku na zadní straně šperku

⚜️ rozměry brože (v x š): 50 x 40 mm

⚜️ váha šperku: 5 g

Do 1 týdne
Kód: 0002A
5 000 Kč
Kategorie: ŠPERKY
Hmotnost: 0.1 kg

 Kdo by nechtěl najít své štěstí, mušku jenom zlatou?

 

Najděte ho s Českou broží „Křišťálové štěstí“ a darujte tomu, komu ho ze srdce přejete. Ručně vyráběný šperk ve tvaru čtyřlístku z pravého minerálu - křišťálu symbolizuje vodu, oheň, zemi, vzduch, ale také víru, naději, lásku a štěstí. Tento talisman chrání svého majitele před zlem, nenávistí i únavou. V kombinaci s pravými minerály - čirou varietou křemene (křišťálem) - umocňuje jeho energii. Křišťál symbolizuje světlo na zemi a posiluje ho i v nás samotných. Dokáže odebírat negativní energii a dodávat nám tu pozitivní. Jeho další varieta chalcedon dodává sílu mezilidským vztahům.

Tak tedy hodně štěstí:)

 

⚜️ ručně vyrobený šperk vhodný pro ženy i muže

⚜️ použité minerály:  křemen (varieta křišťál, chalcedon)

⚜️ rozměry: 50 x 40 mm

⚜️ doba dodání: 2 - 3 týdny od přijetí platby

⚜️ balení: V ceně každé České brože je luxusní dárkové balení - dárková krabička se samotným šperkem, taštička, zapečetěná obálka, ve které najdete kartičky s textem o použitých minerálech a sametový pytlíček pro komfortní uložení šperku, když ho zrovna nemáte na sobě. Ten chrání minerály v něm před negativními vlivy.

⚜️ barevné varianty: Přáli byste si jinou barvu brože? Není problém, použiji jiné druhy a barvy minerálů a  můžete mít jakou barvu šperku si přejete.

Víte, že křemen neexistuje v přírodě pouze v této čiré odrůdě křišťálu, ale může se vyskytovat také jako fialový ametyst, růžový růženín, hnědá záhněda nebo třeba žlutý citrín? A právě tyto jmenované variety křemene mohou být použity v dalších Českých brožích.

Vyberte si podle své oblíbené barvy nebo podle svého oblíbeného minerálu. Líbí se Vám zelená nebo červená a rádi byste měli minerál s takovým barevným odstínem? Dáte přednost České broži „Smaragdové štěstí“ v zeleném provedení anebo raději červeno-hnědému „Granátovému štěstí“? Nebo…?

⚜️ Jak nosit České brože?

Dopřejte svému oblečení dokonalou tečku, oživte ho Českou broží a okouzlete své okolí! Vyberte si svůj šperk, připněte ho na sako, rukáv od košile, pásek, čepici, klobouk, boty, či kabelku a #brožujte! České brože zaujmou vždy originálním tvarem a třpytivou kombinací nádherných minerálů, českých korálků, krystalů či perel Preciosa.

⚜️ Jak pečovat o České brože:

České brože tvořím svojí metodou zvanou brožování. Jedná se o osvědčenou metodu spojenou s precizní prací a v kombinaci s pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších komponent zaručuje dlouhou životnost šperku. Tady je pár tipů a rad, jak se ke šperku chovat:

  • při připínání i odepínání brože buďte, prosím, opatrní, nevyvíjejte příliš silný tlak
  • zapínání brožového můstku neotáčejte proti jeho směru, pouze ho jemně uvolněte a připevněte brož na příslušné místo a brožujte
  • šperk neomývejte vodou, některé měkké minerály by se mohly začít rozpouštět
  • další tip na péči: nabijte své minerály ve šperku při měsíčním světle, nejlépe při úplňku
  • jednou za čas, když bude venku svítit pěkně sluníčko, nechejte na pár minut brož s minerály nabít, přeci jen, všichni potřebujeme dobít sem tam baterky, ne jinak to mají i České brože
  • na přímém slunečním světle však nenechávejte šperk příliš dlouho, stačí pár minut, v opačném případě by mohlo u některých minerálů dojít k jejich blednutí, např. u ametystu nebo růženínu
  • Pokud práve šperk nenosíte, uložte ho do sametového pytlíčku, který je součástí dárkového balení, které dostanete ke keždému šperku od Českých broží. Zabráníte tak, aby minerály v němpohlcovaly cizí zárení a energie.

⚜️ Tip na péči o šperky pro „nevěřící Tomáše“

Aneb pro vás, kteří nevěří v očistnou kůru a nabíjení minerálů ve špercích přes sluneční či měsíční energii mám sanitizér - přístroj pro čistění šperků pomocí UV, více tady: (již brzy).

⚜️ Poznámka ke tvaru a barevnosti šperků: Každý šperk je originál, díky ručnímu tvoření nelze vytvořit jeho úplnou kopii, vždy se bude něčím i když drobně, odlišovat. I když použiju stejné komponenty, vždy bude například barva minerálu u každého šperku malinko jiná. Stejně, jako je to v přírodě, kde je každá rostlina i živočich odlišný, podobně je to i s mými šperky - každý je výjimečný a jedinečný, stejně jako vy.

 

Česká brož "Křišťálové štěstí" v luxusním dárkovém balení

Luxusní dárkové balení se zlatou pečetí v ceně ke každému šperku

Zpět do obchodu