České manžetové knoflíčky „Korundový Mercedes-Benz Elegán“– exkluzivní doplněk pro pány v luxusním dárkovém balení s pečetí

Pro autorizovaného prodejce značky Mercedes-Benz, CENTRUM Moravia, spol. s. r. o., jsem vytvořila kolekci šperků „Mercedes-Benz – Z pokladů Země“.

Ve špercích propojuji všechny tři symboly značky Mercedes Benz (země, voda, vzduch) s krásou třpytivých minerálů z hlubin naší Země společně s jejím čtvrtým elementem – ohněm. Ten je nedílnou součástí vzniku naší planety a minerálů, které tyto šperky zdobí.

Objevte kouzlo originálních Českých manžetových knoflíčků „Korundový Mercedes-Benz Elegán“ - z pravých minerálů - z křemene (čiré variety křišťálu), z drahokamové odrůdy korundu - safíru, z onyxu a obsidiánu. v kombinaci s perlemi, perličkami či  krystaly od Preciosy, předního světového výrobce českého skla a křišťálu.

Košile s těmito manžetovými knoflíčky dodá vašemu vzhledu dokonalou tečku.

ceskebroze.cz průměr: 18 mm

ceskebroze.cz váha: 9 g (jeden knoflíček 4,5 g)

4 500 Kč
Dostupnost: Do 2 týdnů
Kód: 279
České manžetové knoflíčky „Korundový Mercedes-Benz Elegán“– exkluzivní doplněk pro pány v luxusním dárkovém balení s pečetí

Detailní popis produktu

 ceskebroze.czJak pečovat o České manžetové knoflíčky:

České manžetové knoflíky tvořím svojí vlastní unikátní metodou spojenou s precizní prací. V kombinaci s pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších komponent zaručuji dlouhou životnost šperku. Tady je pár tipů a rad, jak se ke šperku chovat:

 • Při připínání i odepínání manžetových knoflíčků buďte, prosím, opatrní.
 • Šperk neomývejte vodou, některé měkké minerály by se mohly začít rozpouštět.  
 • Nabijte své minerály ve šperku při měsíčním světle, nejlépe při úplňku. 
 • Jednou za čas, když bude venku svítit pěkně sluníčko, nechejte na pár minut knoflíčky s minerály nabít, přeci jen, všichni potřebujeme dobít sem tam baterky, ne jinak to mají i České manžetové knoflíčky a minerály v nich. 
 • Na přímém slunečním světle však nenechávejte šperk příliš dlouho, stačí pár minut, v opačném případě by mohlo u některých minerálů dojít k jejich blednutí, např. u ametystu nebo růženínu. 
 • Pokud právě šperk nenosíte, uložte ho do sametového pytlíčku, který je součástí dárkového balení, které dostanete ke každému šperku od Českých broží. Zabráníte tak, aby minerály v něm pohlcovaly cizí záření a energie.

 

ceskebroze.czPoznámka ke tvaru a barevnosti šperků

Každý šperk je originál, díky ručnímu tvoření nelze vytvořit jeho úplnou kopii, vždy se bude něčím - i když drobně - odlišovat. I když použiju stejné komponenty, vždy bude například barva minerálu u každého šperku malinko jiná. Stejně, jako je to v přírodě, kde je každá rostlina i živočich odlišný, podobně je to i s mými šperky - každý je výjimečný a jedinečný, stejně jako Vy.

 

ceskebroze.czLuxusní balení Českých manžetových knoflíčků

Výjimečné šperky si zaslouží také výjimečné balení. Svoje manžetové knoflíky obdržíte 

 • v luxusní dárkové krabičce
 • opatřené pečetí, 
 • také zapečetěnou obálku s
 • kartičkami popisujícími použité minerály, 
 • spolu s dárkovou taštičkou a 
 • sametovým pytlíčkem ke komfortnímu ukládání šperku a ochraně minerálů v něm.

Podívejte se sami: