České manžetové knoflíčky „Křišťálový Mercedes-Benz Elegán“– exkluzivní doplněk pro pány v luxusním dárkovém balení s pečetí

Objevte kouzlo originálních Českých manžetových knoflíčků „Elegán“ - z pravých minerálů - z křemene (čiré variety křišťálu), z drahokamové odrůdy korundu - safíru, z onyxu a obsidiánu. v kombinaci s korálky, krystaly či perlemi od Preciosy, předního světového výrobce českého skla a křišťálu.

Košile s těmito manžetovými knoflíčky dodá vašemu vzhledu dokonalou tečku.

⚜️ průměr: 18 mm

⚜️ váha: 9 g (jeden knoflíček 4,5 g)

 

Na fotografiích jsou také k vidění České manžetové knoflíčky „Korundový Elegán“. Ty si můžete pořídit zde.

Dále na fotografiích můžete vidět "Česká brož – Křišťálový Mercedes Benz“  a  "Česká brož – Korundový Mercedes Benz“. Ty si můžete pořídit zde (Křišťálový) nebo zde (Korundový).    

 

 Brože a knoflíčky spolu tvoří také excelentní set  - ten si můžete pořídit následovně:

Česká brož – „Křišťálový Mercedes Benz“ a České manžetové knoflíčky „Křišťálový Elegán“ zde

Česká brož – „Korundový Mercedes Benz“ a České manžetové knoflíčky „Korundový Elegán“ zde

Do 1 týdne
Kód: 276
3 500 Kč

Ozdobte svoji sváteční košili Českými manžetovými knoflíčky. Objevte krásu i sílu přírodních minerálů, českých korálků a perlí Preciosa! 

⚜️ Balení: V ceně Českých manžetových knoflíčků je luxusní dárkové balení - dárková krabička se samotným šperkem, taštička, zapečetěná obálka, ve které najdete kartičky s textem o použitých minerálech a sametový pytlíček pro komfortní uložení šperku, když ho zrovna nemáte na sobě. Ten chrání minerály v něm před negativními vlivy.

⚜️ Jak pečovat o České manžetové knoflíčky:

České manžetové knoflíčky tvořím svojí vlastní unikátní metodou spojenou s precizní prací. V kombinaci s pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších komponent zaručuji dlouhou životnost šperku.

Tady je pár tipů a rad, jak se ke šperku chovat:

  • při připínání i odepínání manžetových knoflíčků buďte, prosím, opatrní
  • šperk neomývejte vodou, některé měkké minerály by se mohly začít rozpouštět
  • další tip na péči: nabijte své minerály ve šperku při měsíčním světle, nejlépe při úplňku
  • jednou za čas, když bude venku svítit pěkně sluníčko, nechejte na pár minut prsten s minerály nabít, přeci jen, všichni potřebujeme dobít sem tam baterky, ne jinak to mají i České manžetové knoflíčky a minerály v nich
  • na přímém slunečním světle však nenechávejte šperk příliš dlouho, stačí pár minut, v opačném případě by mohlo u některých minerálů dojít k jejich blednutí, např. u ametystu nebo růženínu
  • pokud právě šperk nenosíte, uložte ho do sametového pytlíčku, který je součástí dárkového balení, které dostanete ke každému šperku od Českých broží. Zabráníte tak, aby minerály v něm pohlcovaly cizí záření a energie

⚜️ Poznámka ke tvaru a barevnosti šperků: Každý šperk je originál, díky ručnímu tvoření nelze vytvořit jeho úplnou kopii, vždy se bude něčím i když drobně, odlišovat. I když použiju stejné komponenty, vždy bude například barva minerálu u každého šperku malinko jiná. Stejně, jako je to v přírodě, kde je každá rostlina i živočich odlišný, podobně je to i s mými šperky - každý je výjimečný a jedinečný, stejně jako Vy.

Zpět do obchodu