České náušnice "Smaragdový lístek" - jedinečný šperk v luxusním dárkovém balení.

Objevte kouzlo nošení ručně vyrobených Českých náušnic z pravých minerálů - z křemene (čiré variety křišťálu, žluté variety citrínu), ze smaradu labradoritu, slunečního kamene, chalcedonu, pyritu - to vše v kombinaci s perlemi a perličkami či perlemi od Preciosy, předního světového výrobce českého skla a křišťálu.

 

Připněte si své náušnice a okouzlete své okolí.

⚜️ rozměry náušnic (v x š): 50 x 25 mm (pozn.: výška 50 mm je měřena i s horní částí, která je připnuta na ušním lalůčku, rozměr samotného visícího lístku je 35 x 25 mm)

⚜️ zapínání: tyto lehounké stříbrné náušnicové puzety, se zapínají stříbrnými puzetovými zarážkami a oba dva tyto díly jsou pozlaceny 24K zlatem (provedení: Ag925/1000, 24k zlato). Díky těmto puzetovým zarážkám zabezpečíte šperk proti ztrátě.

⚜️ váha: 6 g (jedna náušnice 3 g)

 

 

 

Na fotografiích je také k vidění "Český prsten - Smaragdové pohlazení",  ten tvoří s náušnicemi "České náušnice – Smaragdový lístek“ dokonalý set.

 

"Český prsten - Smaragové pohlazení" si můžete pořídit  zde

 

 

 

Do 3 týdnů
Kód: 342
5 500 Kč

Dopřejte svému zevnějšku dokonalou tečku, oživte ho Českými náušnicemi a okouzlete své okolí!  

České náušnice zaujmou vždy originálním tvarem a třpytivou kombinací nádherných minerálů, českých korálků, krystalů či perlí Preciosa.

⚜️ Balení: V ceně každých Českých náušnic je luxusní dárkové balení - dárková krabička se samotným šperkem, taštička, zapečetěná obálka, ve které najdete kartičky s textem o použitých minerálech a sametový pytlíček pro komfortní uložení šperku, když ho zrovna nemáte na sobě. Ten chrání minerály v něm před negativními vlivy.

⚜️ Jak pečovat o České náušnice:

České náušnice tvořím svojí vlastní unikátní metodou spojenou s precizní prací. V kombinaci s pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších komponent zaručuji dlouhou životnost šperku.

Tady je pár tipů a rad, jak se ke šperku chovat:

  • při připínání i odepínání náušnic buďte, prosím, opatrní a zapínejte je jemně
  • šperk neomývejte vodou (kvůli některým měkkým minerálům, které mohou být součástí šperku)
  • další tip na péči: někdy nabijte své minerály ve šperku při měsíčním světle, nejlépe při úplňku
  • jednou za čas, když bude venku svítit pěkně sluníčko, nechejte na pár minut náušnice s minerály nabít, přeci jen, všichni potřebujeme dobít sem tam baterky, ne jinak to mají i České náušnice a minerály v nich
  • na přímém slunečním světle však nenechávejte šperk příliš dlouho, stačí pár minut, v opačném případě by mohlo u některých minerálů dojít k jejich blednutí, např. u ametystu nebo růženínu
  • pokud právě šperk nenosíte, uložte ho do sametového pytlíčku, který je součástí dárkového balení, které dostanete ke každému šperku od Českých broží. Zabráníte tak, aby minerály v něm pohlcovaly cizí záření a energie

⚜️ Poznámka ke tvaru a barevnosti šperků: Každý šperk je originál, díky ručnímu tvoření nelze vytvořit jeho úplnou kopii, vždy se bude něčím, i když drobně, odlišovat. I když použiju stejné komponenty, vždy bude například barva minerálu u každého šperku malinko jiná. Stejně, jako je to v přírodě, kde je každá rostlina i živočich odlišný, podobně je to i s mými šperky - každý je výjimečný a jedinečný, stejně jako Vy.

Zpět do obchodu