České náušnice "Smaragdový lístek" - jedinečný šperk v luxusním dárkovém balení.

Objevte kouzlo nošení ručně vyrobených Českých náušnic z pravých minerálů - z křemene (čiré variety křišťálu, žluté variety citrínu), ze smaragdu labradoritu, slunečního kamene, chalcedonu, pyritu - to vše v kombinaci s perlemi a perličkami či perlemi od Preciosy, předního světového výrobce českého skla a křišťálu.

Připněte si své náušnice a okouzlete své okolí.

ceskebroze.cz zapínání: tyto lehounké stříbrné náušnicové puzety, se zapínají stříbrnými puzetovými zarážkami a oba dva tyto díly jsou pozlaceny 24K zlatem (provedení: Ag925/1000, 24k zlato). Díky těmto puzetovým zarážkám zabezpečíte šperk proti ztrátě.

ceskebroze.cz rozměry náušnic (v x š): 50 x 25 mm (pozn.: výška 50 mm je měřena i s horní částí, která je připnuta na ušním lalůčku, rozměr samotného visícího lístku je 35 x 25 mm)

ceskebroze.cz váha: 6 g (jedna náušnice 3 g)

Na fotografiích je také k vidění "Český prsten - Smaragdové pohlazení",  ten tvoří s náušnicemi "České náušnice – Smaragdový lístek“ dokonalý set.

5 500 Kč
Dostupnost: Do 3 týdnů
Kód: 342
České náušnice "Smaragdový lístek" - jedinečný šperk v luxusním dárkovém balení.

Detailní popis produktu

Dopřejte svému zevnějšku dokonalou tečku, oživte ho Českými náušnicemi a okouzlete své okolí!  

České náušnice zaujmou vždy originálním tvarem a třpytivou kombinací nádherných minerálů, českých korálků, krystalů či perlí Preciosa.

 

ceskebroze.czJak pečovat o České náušnice:

České náušnice tvořím svojí vlastní unikátní metodou spojenou s precizní prací. V kombinaci s pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších komponent zaručuji dlouhou životnost šperku. Tady je pár tipů a rad, jak se k náušnicím chovat:

 • Při připínání i odepínání náušnic buďte, prosím, opatrní a zapínejte je jemně.
 • Šperk neomývejte vodou, některé měkké minerály by se mohly začít rozpouštět.  
 • Nabijte své minerály ve šperku při měsíčním světle, nejlépe při úplňku. 
 • Jednou za čas, když bude venku svítit pěkně sluníčko, nechejte na pár minut náušnice s minerály nabít, přeci jen, všichni potřebujeme dobít sem tam baterky, ne jinak to mají i České náušnice a minerály v nich. 
 • Na přímém slunečním světle však nenechávejte šperk příliš dlouho, stačí pár minut, v opačném případě by mohlo u některých minerálů dojít k jejich blednutí, např. u ametystu nebo růženínu. 
 • Pokud právě šperk nenosíte, uložte ho do sametového pytlíčku, který je součástí dárkového balení, které dostanete ke každému šperku od Českých broží. Zabráníte tak, aby minerály v něm pohlcovaly cizí záření a energie.

 

ceskebroze.czPoznámka ke tvaru a barevnosti šperků

Každý šperk je originál, díky ručnímu tvoření nelze vytvořit jeho úplnou kopii, vždy se bude něčím - i když drobně - odlišovat. I když použiju stejné komponenty, vždy bude například barva minerálu u každého šperku malinko jiná. Stejně, jako je to v přírodě, kde je každá rostlina i živočich odlišný, podobně je to i s mými šperky - každý je výjimečný a jedinečný, stejně jako Vy.

 

ceskebroze.czLuxusní balení Českých náušnic

Výjimečné šperky si zaslouží také výjimečné balení. Svoje náušnice obdržíte 

 • v luxusní dárkové krabičce
 • opatřené pečetí, 
 • také zapečetěnou obálku s
 • kartičkami popisujícími použité minerály, 
 • spolu s dárkovou taštičkou a 
 • sametovým pytlíčkem ke komfortnímu ukládání šperku a ochraně minerálů v něm.

Podívejte se sami: